Seweryn Finanse 514 034 217

logo
Follow me!

Klienci indywidualni

Współpraca zaczyna się od kompleksowej analizy sytuacji klienta, jego budżetu, planów krótko i długoterminowych oraz produktów finansowych, z których korzysta. Po spotkaniu z ekspertem, klient otrzymuje raport dotyczący jego rozwiązań. Informacje czy warto je zmieniać czy być może działają właściwie i są dopasowanie poprawnie do sytuacji danej osoby.

Kredyt hipoteczny

Podczas zakupu nieruchomości większość z nas często posiłkuje się kredytem hipotecznym. Moim zadaniem jest przygotowanie do tej życiowej decyzji oraz pomoc w jej realizacji.

Polisy majątkowe

Przy ubezpieczaniu majątku trzeba zwrócić szczególną uwagę na szczegóły umowy i wyłączenia odpowiedzialności. Wytłumaczę zakres i przypilnuję terminów.

Ubezpieczenie na życie

Nie każdy potrzebuje polisy na życie czy zdrowie. Moja praca w tym zakresie polega na sprawdzeniu czy klient w ogóle potrzebuje ubezpieczenia, a jeśli tak to jakie ryzyka powinien zabezpieczyć.

Przyszłość emerytalna

Większości z nas bezpośrednio dotyczy temat luki emerytalnej i konieczności zabezpieczenia tego tematu we własnym zakresie. Sprawdzę czy ten problem dotyczy również Ciebie, a jeśli tak to przygotuję gotowy plan finansowy.

Oszczędności i inwestycje

Depozyty bankowe nie dają już zarobić nawet na pokrycie inflacji. W zależności od ilości środków oraz ich przeznaczania zaproponuję rozwiązania, które będą generowały zyski adekwatne do Twojego horyzontu czasowego i akceptacji ryzyka.

Kredyty

Pomogę w pozyskaniu każdej formy kredytu, począwszy od przygotowania przez przedstawienie tego, co oferuje aktualnie rynek do organizacji całego procesu kredytowego.

Współpraca z perspektywy klienta nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów. Zarabiam dopiero wtedy gdy jestem w stanie pomóc klientowi, ale wynagrodzenie otrzymuję już bezpośrednio od instytucji finansowych. Posiadam licencje do dystrybucji praktycznie wszystkich banków, ubezpieczycieli i innych wartych uwagi instytucji finansowych w Polsce. To klient finalnie decyduje o tym czy i gdzie chce nabyć dane rozwiązanie finansowe, a po mojej stronie jest dostarczenie i parametryzacja tych rozwiązań. Warto zwrócić tutaj uwagę na niezależność tego procesu i brak ryzyka finansowego po stronie klienta.

FORMULARZ WYSŁANY!
Niedługo zadzwonię, aby powiedzieć więcej o programie!