Seweryn Finanse 514 034 217

logo
Follow me!

Klienci biznesowi

Współprace z firmami oraz ich kompleksową obsługę finansową zaczynamy od szczegółowego audytu sytuacji firmy oraz produktów finansowych z jakich korzysta. Następnie opracowywany jest raport, które rozwiązania finansowe można poprawić, a które z nich funkcjonują właściwie. Oraz jakie z nich mogłyby być zastosowane z korzyścią dla klienta.

Sukcesja

Analiza sytuacji przedsiębiorstwa oraz raport zwrotny czy wymaga ono zabezpieczenia prawno-ubezpieczeniowego, kwestii dziedziczenia tak, aby firma mogła przetrwać nawet odejście jej właściciela.

Kredyty

Pomogę przy każdym możliwym rodzaju finansowania, potrzebnego przy prowadzeniu działalności gospodarczej czy spółki.

Polisy majątkowe

Kompleksowa pomoc w uzyskaniu Leasingu, wraz z obsługą ubezpieczeń i porównaniem oferty rynkowej.

Podatki

Z pomocą doradcy podatkowego możemy przeanalizować sytuację firmy i wdrożyć rozwiązania, które obniżą płacone podatki, czy koszty zatrudnienia pracowników.

Polisy majątkowe

Przeanalizuję jakość oraz zadbam o pełną obsługę ubezpieczeniową danego przedsiębiorstwa, tak aby w całości przejąć odpowiedzialność za ten proces i odciążyć właściciela lub pracowników firmy.

Współpraca z ekspertem finansowym, taka jak omówienie sytuacji przedsiębiorcy lub spółki nie wiąże się z żadnymi kosztami po stronie klienta. Moje wynagrodzenie otrzymuję dopiero wtedy kiedy uda mi się wdrożyć rozwiązania w danej firmie. Jest ono wypłacane już bezpośrednio przez instytucje finansowe. Celem tej usługi jest posiadanie jednego eksperta, który pomoże przy wszystkich decyzjach finansowych związanych z prowadzeniem biznesu oraz będzie w stałym kontakcie z klientem.

FORMULARZ WYSŁANY!
Niedługo zadzwonię, aby powiedzieć więcej o programie!